Spotkanie z okazji Dnia Dziecka już za nami, ale na długo będzie rozbrzmiewać w naszych sercach. Nie sposób wręcz opisać magii tego wspólnie spędzonego czasu. Wszyscy i całe otoczenie pasowało do siebie jakbyśmy tworzyli jedną układankę z puzzli. Rozanielone twarze dzieci, które z radością brały udział we wszystkich konkurencjach i zabawach. Zadowoleni i szczęśliwi rodzice. W kilku słowach nie sposób opisać atmosfery jaka panowała, więc może tym razem słowo pisane zastąpimy słowem fotograficznym….
Wczoraj puchary dostawały dzieci, a dzisiaj słowne chcielibyśmy wręczyć osobom, które przyczyniły się do organizacji tak cudownego dnia. Pierwszy puchar otrzyma stajnia MSM Western, który odbiorą reprezentantki : Wiktoria Stańco za piękny pokaz jazdy reining oraz Kamila Stańco za organizację i kierowanie „ruchem”. Jesteście wspaniałe i z głębi serca Wam dziękujemy.
Kolejny puchar otrzymują Karolina Krzak i Anna Sadlok (wraz z Węglikiem i Kubusiem), które poprowadziły dla dzieciaków zajęcia z hipoterapii i znajomości jeździectwa. Jesteśmy pełni uznania dla Waszych zdolności.
Wielkie podziękowania płyną w kierunku naszych animatorek z firmy Kanon Sport, które zajmowały dzieci (i te duże i te małe) zabawami i konkurencjami. Wielki puchar dla Was.
Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie!

Fotogalerię z Dnia Dziecka znajdziecie na naszejstronie FB:
https://www.facebook.com/pg/fundacjawspolnymszlakiem/photos/?tab=album&album_id=219694655480837

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *